2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace pro výstavbu laboratoří a rekonstrukci stávající budovy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní zpracování projektové dokumentace pro výstavbu nového objektu chemických laboratoří a rekonstrukci stávající budovy zadavatele na adrese Rybkova 8, Brno, a to ve stupni pro povolení stavby a pro provádění stavby, včetně položkového rozpočtu stavby (oceněného a neoceněného) s kompletním výkazem výměr a soupisem prací, na základě požadavků investora a již zpracované Architektonické studie, která tvoří Přílohu č. 1 této zadávací dokumentace, ve lhůtách podle přílohy č. 3 této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní zpracování projektové dokumentace pro výstavbu nového objektu chemických laboratoří a související rekonstrukci stávající budovy laboratoří zadavatele, která bude propojena s novou budovou včetně společného technologického zázemí, na adrese Rybkova 8, Brno, a to ve stupni pro povolení stavby a pro provádění stavby, včetně položkového rozpočtu stavby (oceněného a neoceněného) s kompletním výkazem výměr a soupisem prací, na základě požadavků investora a již zpracovaných Architektonických studií, které tvoří Přílohu č. 1 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: systémové číslo: P25V00000566
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros