2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleni parkowej, zieleńców, placów zabaw, terenów rekreacyjnych, miejsc pamięci i nieurządzonych terenów zieleni oraz pielęgnacja zieleni wysokiej na obszarze Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni parkowej, zieleńców, placów zabaw, terenów rekreacyjnych, miejsc pamięci i nieurządzonych terenów zieleni oraz pielęgnacja zieleni wysokiej na obszarze Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy. Zakres prac obejmuje w szczególności: 1. pielęgnację zieleni niskiej (trawniki, skupiny krzewów, rośliny jednoroczne) 2. pielęgnację zieleni wysokiej, 3. sadzenie drzew, krzewów i roślin jednorocznych, 4. utrzymywanie czystości, 5. odśnieżanie alejek, schodów, 6. wykonywanie drobnych napraw elementów małej architektury, 7. likwidację zagrożeń jakie stanowią złamane lub uszkodzone drzewa. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w SWZ oraz we wzorze umowy wraz z załącznikami: załączniku nr 1 - Zakres prac i ceny jednostkowe, załączniku nr 2 - Wykaz terenów objętych zamówieniem, załączniku nr 3 - Warunki techniczne wykonania zamówienia, załączniku nr 4 - Technologia wykonania zamówienia. Uruchomienie poszczególnych prac objętych przedmiotem zamówienia nastąpi w terminach i lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego w zleceniach szczegółowych prac.
Interne Kennung: UD-II-WZP.271.9.2026.APO/PN-u
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77312000 Unkrautjäten, 77211500 Baumpflege, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 77211400 Fällen von Bäumen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511300 Müllsammlung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77312000 Unkrautjäten, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211500 Baumpflege, 77211400 Fällen von Bäumen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511300 Müllsammlung, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung