2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 4 sztuk fabrycznie nowych pojazdów specjalnych- ambulansów drogowych typu C wraz z wyposażeniem oraz zabudową przedziału medycznego.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup 4 sztuk fabrycznie nowych pojazdów specjalnych- ambulansów drogowych typu C wraz z wyposażeniem oraz zabudową przedziału medycznego spełniającego warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U. z 2016 r. poz.2022), w zakresie oznakowania określonego dla pojazdu uprzywilejowanego. Oferowane ambulanse wraz ze sprzętem medycznym spełniać mają wymogi obowiązującej Polskiej Normy PN EN 1789 (stosownie w zakresie ambulansu typu C) i PN EN 1865 (lub norm równoważnych), oraz graniczne (bezwzględnie wymagane) parametry techniczno-użytkowe określone w załączniku nr 2 – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: SPRiTS.T.262.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 Pzp. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192160 Tragbahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2 nowe ambulanse dla MEDITRANS OSTROŁĘKA- finansowane w ramach BUDŻETU OBYWATELSKIEGO MAZOWSZA
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup fabrycznie nowych pojazdów specjalnych- ambulansów drogowych typu C wraz z wyposażeniem oraz zabudową przedziału medycznego spełniającego warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U. z 2016 r. poz.2022), w zakresie oznakowania określonego dla pojazdu uprzywilejowanego. Oferowane ambulanse wraz ze sprzętem medycznym spełniać mają wymogi obowiązującej Polskiej Normy PN EN 1789 (stosownie w zakresie ambulansu typu C) i PN EN 1865 (lub norm równoważnych), oraz graniczne (bezwzględnie wymagane) parametry techniczno-użytkowe określone w załączniku nr 2 – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup 2 fabrycznie nowych pojazdów specjalnych- ambulansów drogowych typu C wraz z wyposażeniem oraz zabudową przedziału medycznego- finansowane ze środków własnych Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 2