See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Działania 5.1 – 5.4 Sprzęt i oprogramowanie IT w projekcie pn. „Apollo. Digitalizacja i udostępnienie zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie” realizowanego z dofinansowaniem z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 w ramach działania 2.3 „Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji”.
Beschreibung: Dostawa sprzętu i oprgoramowania IT z podziałem na częścI: 1) Część I: Rozdział I: Działanie 5.1 Zakup sprzętu serwerowego cz. 1; 2) Cześć II: Rozdział II: Działanie 5.1 Zakup sprzętu serwerowego cz. 2; 3) Cześć III: Rozdział III: Działanie 5.2 Komputery graficzne wraz z oprogramowaniem i akcesoriami; 4) Cześć IV: Rozdział IV: Działanie 5.3 Komputery biurowe wraz z oprogramowaniem i akcesoriami; 5) Część V: Rozdział V: Działanie 5.4 Oprogramowanie graficzne. Zamówienie dotyczy projektu pn. „Apollo. Digitalizacja i udostępnienie zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie” realizowanego z dofinansowaniem z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 w ramach działania 2.3 „Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji”.
Vorherige Bekanntmachung: 612843-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48322000 Grafiksoftwarepaket, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Rozdział I: Działanie 5.1 Zakup sprzętu serwerowego cz. 1:
Beschreibung: Dostawa zgodnie z OPZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 31682520 Notabschaltungssysteme, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Los: LOT-0002
Titel: Cześć II: Rozdział II: Działanie 5.1 Zakup sprzętu serwerowego cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk, 30237360 LTO-Kassetten
Los: LOT-0003
Titel: Cześć III: Rozdział III: Działanie 5.2 Komputery graficzne wraz z oprogramowaniem i akcesoriami
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Cześć IV: Rozdział IV: Działanie 5.3 Komputery biurowe wraz z oprogramowaniem i akcesoriami
Los: LOT-0005
Titel: Część V: Rozdział V: Działanie 5.4 Oprogramowanie graficzne
Haupteinstufung (cpv): 48322000 Grafiksoftwarepaket