See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazu ziemnego LNG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazu ziemnego LNG (zwany również gazem, gazem LNG) do Stacji tankowania gazu w Mateuszewie, stanowiącej własność Spółki. W okresie trwania zamówienia od 01.11.2025 r. do 31.10.2027 r. dostawa gazu LNG wyniesie około 1.200 Mg (zamiennie kilogram, tona) – zamówienie podstawowe.
Vorherige Bekanntmachung: 582657-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP-05/2025