See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oraz dostawa aparatury badawczej w podziale na 3 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa aparatury badawczej w podziale na 3 części. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Część 1 - Zakup oraz dostawa kalibratora wysokonapięciowego oraz wysokoprądowego AC/DC; Część 2 - Zakup oraz dostawa falownika dwukierunkowego o mocy około 1 MW; Część 3 - Zakup oraz dostawa regulowanych zasilaczy laboratoryjnych DC. Opis Przedmiotu Zamówienia w podziale na części stanowią załączniki nr 1a – 1c.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup oraz dostawa kalibratora wysokonapięciowego oraz wysokoprądowego AC/DC
Beschreibung: Opis Przedmiotu Zamówienia w podziale na części stanowią załączniki nr 1a
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie przewiduje
Los: LOT-0002
Titel: Zakup oraz dostawa falownika dwukierunkowego o mocy około 1 MW
Beschreibung: Opis Przedmiotu Zamówienia w podziale na części stanowią załączniki nr 1b
Los: LOT-0003
Titel: Zakup oraz dostawa regulowanych zasilaczy laboratoryjnych DC
Beschreibung: Opis Przedmiotu Zamówienia w podziale na części stanowią załączniki nr 1c