2. Verfahren
Verfahren
Titel: HvA Nieuwbouw en renovatie Tania Leonhuis
Beschreibung: De Hogeschool van Amsterdam is voornemens het Tania Leonhuis op de Gezondheidscampus in Amsterdam te renoveren en met nieuwbouw uit te breiden. De totale bouwopgave van 16.700 m2 bvo bestaat uit 10.725 m2 bvo nieuwbouw en 5.975 m2 bvo renovatie van het bestaande gebouw. Het werk voor de nieuwbouw en renovatie van het Tania Leonhuis wordt in de volgende twee percelen verdeeld: + Perceel 1: Bouwkundige werken; + Perceel 2: Technische installaties.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P-1 Bouwkundige werken
Beschreibung: Perceel 1 betreft de bouwkundige werken voor de nieuwbouw en renovatie van het Tania Leonhuis. De start van de bouw is gepland in november 2026.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Menge: 16 700 Quadratmeter
Los: LOT-0002
Titel: P-2 Technische installaties
Beschreibung: Perceel 2 betreft de werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties voor de nieuwbouw en renovatie van het Tania Leonhuis. De start van de bouw is gepland in november 2026.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten