93178-2025 - Ergebnis
Belgien – Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen – Aankoop, levering en installatie van een beeldvormingstoestel voor cathlab inclusief alle aanpassingswerken
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop, levering en installatie van een beeldvormingstoestel voor cathlab inclusief alle aanpassingswerken
Beschreibung: Deze opdracht omvat de aankoop, levering, installatie en indienststelling van een monoplane röntgeninstallatie voor cardiale diagnostiek en cardiovasculaire interventies voor de afdeling hartcatheterisatie (zaal 4). Hierbij zijn minstens volgende elementen inbegrepen: - overname van het huidige toestel (ontmanteling, afbraak en verwijdering) - onderhoud - opleiding Alle hierbij noodzakelijke aanpassingswerken dienen tevens inbegrepen te zijn in de opdracht. M.n. alle bouwkundige werken (afbraak, ruwbouw en afwerking) alsook alle technieken (HVAC, sanitair, elektriciteit en medische gassen). Specifiek voor HVAC: levering, plaatsing en indienststelling van buitenluchtgroep, kanalen en roosters, alsook de aanmaak van de beelden op het gebouwbeheerssysteem (JCI - MUI). Deze monoplane cathlabzaal zal hoofdzakelijk gebruikt worden voor diagnostische en interventionele coronarografie, CRM procedures (devices) en wordt uitgerust zodat er mogelijkheid is tot EP procedures. Deze opdracht betreft een éénmalige aankoop, doch blijven de contractuele voorwaarden (o.a. betreffende service en support) geldig zolang het toestel in dienst is.
Interne Kennung: PPP0VJ-455/5015/2024/MTD/004
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/MTD/004_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182400 Röntgengerät für die Herzuntersuchung, 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (De inschrijver kan voor één of meerdere toegestane opties een prijs opgeven. Het is gewenst, doch niet verplicht, om voor toegestane opties een prijs op te geven.) Vereiste opties (De inschrijver is verplicht om voor elke vereiste optie een offerte in te dienen (dit op straffe van substantiële onregelmatigheid met wering van de offerte tot gevolg). De aanbestedende overheid is op geen enkele moment verplicht om over te gaan tot bestelling van een aangeboden optie.) Vrije opties (De inschrijver kan op eigen initiatief vrije opties indienen via het toevoegen van extra lijnen in bijlage “Inventaris”. Elke optie dient hierbij duidelijk beschreven te worden en aangevuld met een ondubbelzinnige en duidelijke vermelding van de kost.)