2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie dataplatform (Datawarehouse) Gemeente Tiel
Beschreibung: Dit betreft een marktconsultatie van de gemeente Tiel met betrekking tot de oriëntatie op de functionele en technische (on)mogelijkheden van een dataplatform voor gemeentelijke organisaties. Gemeente Tiel wil met deze marktconsultatie een goed beeld krijgen van de (on)mogelijkheden vanuit de ondernemers-/aanbiederskant.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48610000 Datenbanksysteme, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72212610 Entwicklung von Datenbanksoftware, 72320000 Datenbankdienste, 72321000 Mehrwert-Datenbankdienste