2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Stawiguda
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn. „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Stawiguda w okresie: nie szybciej aniżeli od 01.04.2026 r. do 31.12.2027 r. lub od dnia podpisania umowy, w przypadku jej zawarcia po dniu 01.04.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 48055-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z obszaru A
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z obszaru A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje wznowienie realizacji umowy. Wznowienie umowy obejmuje świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych. 2. Zamawiający, o ile jest to uzasadnione koniecznością zapewnienia ciągłości świadczenia usług o których mowa w postępowaniu, ma możliwość skorzystania ze wznowienia umowy na miesiąc lub miesiące kalendarzowe, przy czym w wyniku skorzystania ze wznowienia okres ten zostanie wydłużony maksymalnie 12 razy na okres nie przekraczający łącznie 12 miesięcy. 3. W przypadku wznowienia Zamawiający jest zobowiązany do złożenia Wykonawcy pisemnego oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia informując co najmniej o okresie wznowienia. 4. Strony ustalają, że ceny jednostkowe i zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego wznowieniem będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z uwzględnieniem ich waloryzacji dokonanej na podstawie niniejszej umowy. 5. Oświadczenie o pierwszym wznowieniu zostanie złożone Wykonawcy nie później niż na 21 dni przed końcem terminu realizacji zamówień . W przypadku kolejnych wznowień oświadczenie o wznowieniu Zamawiający złoży Wykonawcy nie później niż na 14 dni przed końcem terminu poprzedniego wznowienia. 6. Niezłożenie przez Zamawiający oświadczenia o skorzystaniu ze wznowienia przed upływem terminu realizacji zamówienia oznacza rezygnację Zamawiający ze wznowienia. 7. W przypadku nie skorzystania ze wznowienia Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia wobec Zamawiający. 8. Skorzystanie ze wznowienia nie wymaga zawarcia aneksu do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z obszaru B
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z obszaru B