93272-2025 - Ergebnis
Polen – Schaufellader – Najem długoterminowy fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNajem długoterminowy fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w formie długoterminowego wynajmu, fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej, rok produkcji nie starszy niż 2023 r. 2. Przedmiot zamówienia będzie dostarczony do siedziby Zamawiającego: ul. Lubelska 53, 10-410 Olsztyn. 3. Ładowarka musi być zarejestrowana, ubezpieczona (AC, OC, NW bez udziału własnego Zamawiającego). 4. Zamawiający nie przewiduje wykupu ładowarki po okresie najmu. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ pn. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung20705-2025
Interne KennungZGOK/PN/43/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261100 Schaufellader
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0000