2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem wdrożenia sprzętu informatycznego, przeprowadzenie szkoleń oraz dostawa licencji na potrzeby poprawy cyberbezpieczeństwa WS SP ZOZ w Nowej Soli.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem wdrożenia sprzętu informatycznego, przeprowadzenie szkoleń oraz dostawa licencji na potrzeby poprawy cyberbezpieczeństwa WS SP ZOZ w Nowej Soli. Niniejszy przedmiot zamówienia stanowi przedmiot odrębnego postępowania w ramach otrzymanego dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, komponent D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w trybie konkurencyjnym. W ramach całego projektu Zamawiający dokonał szacowania dla całego projektu, jednak udziela zamówienia w częściach. Poszczególne postępowania ogaszane są zgodnie z planem zakupów postępowań przetargowych na 2025 r. 2. Zamawiający podzielił niniejszy przedmiot zamówienia na 6 części. Pakiet 1 - Dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzenie wdrożenia sprzętu informatycznego - serwery, macierze, deduplikatory, wkładki światłowodowe i okablowanie, licencje, oprogramowanie. Pakiet 2 - Dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem wdrożenia przełączników sieciowych. Pakiet 3 – Dostawa zestawów komputerowych Pakiet 4 – Dostawa licencji Oracle 19SE2 na procesor Pakiet 5 – Dostawa oprogramowania antywirusowego EDR/XDR Pakiet 6 – Szkolenia w zakresie cyberbezpieczeństwa 3. Opis przedmiotu zamówienia został określony szczegółowo w załączniku nr 1 do SWZ. 4. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 48.82.00.00 -2 - Serwery 30236000- 2 - Różny sprzęt komputerowy 48000000- 8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 80500000 – 9 - Usługi szkoleniowe
Vorherige Bekanntmachung: 642225-2025
Interne Kennung: DZP-280-1-41/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31214100 Schalter, 32420000 Netzausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 1 - Dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem wdrożenia sprzętu informatycznego - serwery, macierze, deduplikatory, wkładki światłowodowe i okablowanie, licencje, oprogramowanie.
Beschreibung: Pakiet 1 - Dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem wdrożenia sprzętu informatycznego - serwery, macierze, deduplikatory, wkładki światłowodowe i okablowanie, licencje, oprogramowanie. Opis przedmiotu zamówienia został określony szczegółowo w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1