See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport świadczona przez klub siatkarski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w roku 2026 - postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki
Beschreibung: 1.Zakres zamówienia Promocję Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport świadczoną przez klub siatkarski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podczas rozgrywek piłki siatkowej mężczyzn, w ramach Plus Ligi oraz innych spotkaniach towarzyskich i charytatywnych, w sezonach 2025/2026 oraz 2026/2027, w okresie od dnia zawarcia umowy do 31.12.2026 roku. W przypadku zakwalifikowania klubu do rozgrywek CEV, zobowiązany będzie on do świadczenia usług promocji również podczas tych rozgrywek. 2.W ramach usługi promocja winna polegać na:a)umieszczeniu logotypu miasta Kędzierzyn-Koźle i nazwy miasta Kędzierzyn-Koźle na strojach meczowych zawodników Klubu, używanych przez nich podczas rozgr.meczów w kraju i zagranicą (spodenki i koszulki), a także umieszczenie nazwy miasta na pozostałych strojach zawodników, przy czym wielkość logotypu powinna umożl. jego identyfikację z odległości co najm. 5m, a dokładne miejsce umieszczenia logotypu winno zostać uzgodnione zZamawiającym i ostatecznie przez niego zaakcept. w każdym przypadku zmiany strojów zawodników Klubu; b)umieszczeniu logotypu miasta Kędzierzyn-Koźle na stronie internetowej Klubu; c)kreowaniu pozytywnego wizerunku miasta Kędz.-Koźle w mass mediach(wywiadach radiowych, prasowych, internetowych i telewizyjnych) oraz poprzez stronę inter. Klubu; d)udziale zawodników Klubu w eventach reklamowo-promocyjnych i sportowych organizo. przez miasto Kędzierzyn-Koźle, filmach i spotach reklamowych miasta Kędz.-Koźle, drukowanych materiałach rekla. i innych materiałach popularyzujących Kędz.-Koźle; e)popularyzowaniu miasta Kędz.-Koźle, jako „stolicy polskiej siatkówki” na wszelkich imprezach sportowych w kraju i zagranicą; f)umieszczeniu znaków graficznych identyfikujących Zamawiaj.(w tym jego logotypu) na banerach znajdujących się w HaliWidowiskowo-Sport.AZOTY w Kędz.-Koźlu przy ulicy Mostowej 1A, na nalepie wielkoformatowej o wymiarach 1,5mx 4m, wyklejanej na podłoże, na bandach reklamowych, sąsiadujących bezpośr.z płytą boiska z zagwarant. dla Zamawiającego10% czasu ekspozycji w czasie trwania każdego meczu rozgrywanego w Kędz.-Koźlu, przy czym będą to bandy wideo (podczas meczów transmitowanych w bezpośr.przekazie „na żywo” przezTelewizję, w których wykorzystywane są bandy wideo) lub bandy stałe (podczas meczów, w których nie są wykorzyst. bandy wideo). W przypadku konieczności zmiany materiałów, na których umieszczony jest znak graficzny, Zamawiający pokryje koszty tej zmiany. g)umieszczeniu w HaliWidowiskowo-Sport.AZOTY przy ulicy Mostowej 1A w Kędz.-Koźlu jednej planszy stałej z logotypem miasta Kędz.-Koźle o wymiarach 2m x 6 m umiejscowionej na trybunach przed sektoremVIP oraz dwóch plansz stałych o wymiarach 1,5m x 4,5m na dolnej balustradzie trybuny przeciwległej do miejsca głównej kameryTV transmitującej dany mecz Klubu; h)umieszczanie logotypu lub właściwego, zgodnego ze statutem Gminy Kędz,-Koźle herbu Miasta oraz nazwy miasta Kędzierzyn-Koźle we wszyst. publikacjach i innych formach promocyjnych realizowanych przez Klub; i)przekazaniu Zamawiającemu od 10 do 20 biletów uprawniających do bezpł. wejścia na każdy mecz Klubu siatkarskiego rozgrywany w sezonach 2025/2026 i 2026/2027 wHaliWidowiskowo–Sport.Azoty wKędz.-Koźlu, w okresie obowiąz. umowy, 6 karnetów (wejściówek) uprawn. do wejścia do strefy VIP wraz z kartami parkingowymiVIP oraz 2karnetów (wejściówek dla gości) umożliwiających swobodne poruszanie się po dostępnej dla dziennikarzy i widzów części hali wraz ze strefą VIP, które umożliwią Zamawi. wykonanie dok.fotograficznej z meczów i nadzór nad właściwym wykonywaniem umowy; j)kolportowaniu w kraju oraz poza jego granicami materiałów promocyjnych miasta Kędzierzyn-Koźle otrzymanych od Zamawiającego; k)wykorzystywaniu osobistego udziału zawodników oraz wizerunku Klubu do innych własnych akcji promocyjnych miastaKędzierzyn-Koźle; l)informowaniu, że miastoKędz.-Koźle jest oficjalnym partnerem Klubu we wszystkich materiałach, publikacjach, inform. do mediów, ogłoszeniach oraz wystąpieniach publicznych, wraz z umieszczaniem logotypu miasta we wszystkich materiałach drukowanych w prasie; m)umieszczenie logotypu Miasta Kędzierzyn-Koźle na wszystkich karnetach i biletach wydawanych przez Spółkę oraz na ściance prasowo-telewizyjnej, wykorzyst.podczas meczów w Kędz.-Koźlu; n)informowaniu o tym, iż miasto Kędzierzyn-Koźle jest partnerem Spółki poprzez komunikaty czytane przez spikera podczas meczów rozgr. w Kędzierzynie-Koźlu; o)informowaniu o tym, iż miasto Kędz.-Koźle jest partnerem klubu poprzez media społecz. klubu, co najmniej 1raz w miesiącu; p)umożliwieniu Zamawia. realizowania eventów podczas meczów rozgrywanych na terenie miasta Kędz.-Koźle chyba, że zabronią tego odrębne przepisy; q)umieszczeniu znaku graficznego identyfikującego Zamawia. w formie nalepy wielkoformatowej o wymiarach 3mx1m, wyklejanej na podłodze w polu zagrywki od strony wejścia do hali sportowej (od strony strefyVIP) do momentu znalezienia przez Klub innego sponsora, przy czym koszt wydruku i wyklejenia nalepy pokryje Zamawiający; r)eksponowaniu logo miasta Kędzierzyn-Koźle w mater. video dotyczących zapowiedzi meczów rozgrywanych w Kędz.-Koźlu w ilości nie mniejszej niż 5 w czasie obowiązywania umowy. Materiały video będą publikowane przezWykonawcę na profilu YouTube; s)na prośbę Zamawiaj. przekazaniu jednostkom organ. podległym Zamawia.od 50 do 300 biletów uprawniających do bezpł. wejścia na wybrane mecze Klubu siatkarskiego rozgrywane w sezonach 2025/2026 i 2026/2027 w Hali Widowi.–Sport.Azoty w Kędz.- Koźlu, w okresie obowiązywania umowy; t)na prośbę Zamawiającego przekaz. gadżetów z logo klubu np. takich jak piłki z podpisami zawodników; u)zapewnieniu przedstawicielowi Zamawiaj. możliwości wręczenia statuetki MVP lub innego upominku dla najlepszego zawodnika meczu w ramach rozgrywek PlusLigi lub CEV. Możliwość taką Klub zapewni Zamawi. co najmniej dwukrotnie w trakcie trwania sezonu 2025/2026 oraz 2026/2027, a każdy zmeczów winien być rozgrywany na terenie Gminy Kędzierzyn-Koźle.
Vorherige Bekanntmachung: 27832-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Promocja Miasta Kędzierzyn-Koźle poprzez sport świadczona przez klub siatkarski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w roku 2026 - postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki