2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Vergaderoplossing tbv Radboud Universiteit
Beschreibung: Met deze opdracht wil de Radboud Universiteit een oplossingen voor vergadersoftware die bestuurlijke vergaderingen optimaal ondersteunen verwerven. De Radboud Universiteit is op zoek naar een partij die kan voorzien in een gebruiksvriendelijke en betrouwbare oplossing die aansluit bij onze werkprocessen, zonder dat alle denkbare aanvullende functionaliteiten noodzakelijk zijn. Het doel van het project is de oplevering, technisch en functioneel, van een vergader applicatie vóór einde 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Radboud Universiteit wenst met 1 inschrijver een overeenkomst te sluiten, gedurende 3 jaar waarna er vier opties zijn om met 3 jaar te verlengen waardoor de maximale duur van de overeenkomst 15 jaar kan zijn. Ingang van de looptijd gaat in na implementatie en acceptatie van de gecontracteerde oplossing.