2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup oleju napędowego (ON), płynu AdBlue w systemie bezgotówkowym do pojazdów służbowych INNEKO MTO Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. oraz bezgotówkowa usługa mycia pojazdów służących do odbioru odpadów komunalnych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oleju napędowego (ON), płynu AdBlue w systemie bezgotówkowym do pojazdów służbowych INNEKO MTO Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. oraz bezgotówkowa usługa mycia pojazdów służących do odbioru odpadów komunalnych. Zamawiający zastrzega, że liczba pojazdów w czasie trwania umowy może ulec zmianie. 1) W czasie trwania umowy Zamawiający przewiduje zakup: paliwa olej napędowy w ilości 300 000 l Płynu AdBlue – w ilości 13 000 l W czasie trwania umowy Zamawiający przewiduje mycie pojazdów specjalistycznych do odbioru i transportu odpadów w ilości: 550 usług jednostkowych mycia pojazdów. 2) Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania (w okresie 12 miesięcy) podanych ilości paliw oraz ilości mycia pojazdów wykazanych w pkt 1 i 2 (do 20%), a Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu roszczenie. 3) Zamawiającemu przysługuje uprawnienie do skorzystania z prawa opcji poprzez zobowiązanie Wykonawcy do zwiększenia ilości dostaw paliw/płynu/usług mycia w okresie obowiązywania umowy (w okresie 12 miesięcy) do 20% wielkości/wartości zamówienia podstawowego. 4) Zamawiający przewiduje możliwość wznowienia umowy, polegającą na powtórzeniu przedmiotu zamówienia przez okres kolejnych 12 miesięcy z zastosowaniem zastrzeżenia prawa opcji o których moa w pkt. 3 i 4 powyżej. 5) Szczegółowy zakres zawarty został w opisie przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załączniki do SWZ.
Interne Kennung: PZP-MTO.271/03.2025-PN PALIWO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przyspieszenie procedury wynika z konieczności zapewnienia bieżącego funkcjonowania Zamawiającego poprzez dostawy paliwa / usług mycia pojazdów. W związku z utworzeniem Spółki Inneko MTO i powierzeniu Jej zadań odbioru i transportu odpadów z terenu Miasta Gorzów Wlkp., istnieje konieczność zapewnienia paliw dla pojazdów Spółki. Konieczność przygotowania zamówienia w szczególności szacowania jego wartości, ilość i złożoność realizowanych zadań przez zamawiającego uniemożliwiła wcześniejsza publikację postępowania. Zamawiający, po przeanalizowaniu okoliczności faktycznych i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zamówieniu, stwierdza, iż rozstrzygnięcie w/w postępowania i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego z zachowaniem 30 dniowego terminu składania ofert wpływa na płynność działalności Spółki oraz w istotny sposób zagraża interesom Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112300 Wagenwäsche und ähnliche Dienstleistungen, 24957000 Chemische Additive
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oleju napędowego (ON), płynu AdBlue w systemie bezgotówkowym do pojazdów służbowych INNEKO MTO Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. oraz bezgotówkowa usługa mycia pojazdów służących do odbioru odpadów komunalnych. Zamawiający zastrzega, że liczba pojazdów w czasie trwania umowy może ulec zmianie. 1) W czasie trwania umowy Zamawiający przewiduje zakup: paliwa olej napędowy w ilości 300 000 l Płynu AdBlue – w ilości 13 000 l W czasie trwania umowy Zamawiający przewiduje mycie pojazdów specjalistycznych do odbioru i transportu odpadów w ilości: 550 usług jednostkowych mycia pojazdów. 2) Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania (w okresie 12 miesięcy) podanych ilości paliw oraz ilości mycia pojazdów wykazanych w pkt 1 i 2 (do 20%), a Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu roszczenie. 3) Zamawiającemu przysługuje uprawnienie do skorzystania z prawa opcji poprzez zobowiązanie Wykonawcy do zwiększenia ilości dostaw paliw/płynu/usług mycia w okresie obowiązywania umowy (w okresie 12 miesięcy) do 20% wielkości/wartości zamówienia podstawowego. 4) Zamawiający przewiduje możliwość wznowienia umowy, polegającą na powtórzeniu przedmiotu zamówienia przez okres kolejnych 12 miesięcy z zastosowaniem zastrzeżenia prawa opcji o których mowa w pkt. 3 i 4 powyżej. 5) Szczegółowy zakres zawarty został w opisie przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załączniki do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiającemu przysługuje uprawnienie do skorzystania z prawa opcji poprzez zobowiązanie Wykonawcy do zwiększenia ilości dostaw paliw/płynu/usług mycia w okresie obowiązywania umowy (w okresie 12 miesięcy) do 20% wielkości/wartości zamówienia podstawowego.