2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów preizolowanych pn: „Poprawa efektywności pracy sieci cieplnej poprzez likwidację węzłów grupowych w Puławach”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów preizolowanych dla projektu pn.: „Poprawa efektywności pracy sieci cieplnej poprzez likwidację węzłów grupowych i wymianę odcinków osiedlowej sieci cieplnej wykonanych w technologii pianobetonu w Puławach” w ramach działania FENX.02.01 Infrastruktura ciepłownicza Priorytet FENX.02 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z EFRR w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w Załączniku nr 8 do SWZ. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 w z wz. z art. 376 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) - zwanej dalej „ustawą Pzp”. 3. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: FENX/P05/01/001/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163160 Verteilerleitungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów preizolowanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów preizolowanych dla projektu pn.: „Poprawa efektywności pracy sieci cieplnej poprzez likwidację węzłów grupowych i wymianę odcinków osiedlowej sieci cieplnej wykonanych w technologii pianobetonu w Puławach” w ramach działania FENX.02.01 Infrastruktura ciepłownicza Priorytet FENX.02 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z EFRR w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 20212027. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w Załączniku nr 8 do SWZ. OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY 1. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” system Platformy e-Zamówienia prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się dwa pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików. 2. Wykonawca dodaje wybrany z dysku i uprzednio podpisany „Formularz oferty” w pierwszym polu („Wypełniony formularz oferty”). W kolejnym polu („Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę”) Wykonawca dodaje pozostałe pliki stanowiące ofertę lub składane wraz z ofertą. 3. W przypadku przekazywania dokumentu elektronicznego w formacie poddającym dane kompresji, opatrzenie pliku zawierającego skompresowane dokumenty kwalifikowanym podpisem elektronicznym, jest równoznaczne z opatrzeniem wszystkich dokumentów zawartych w tym pliku kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 4. System platformy e-Zamówienia sprawdza, czy złożone pliki są podpisane i automatycznie je szyfruje, jednocześnie informując o tym wykonawcę. Jeśli będzie brakowało podpisu system Platformy e-Zamówień poinformuje o tym w trakcie składania dokumentów, zostaną one jednak przyjęte przez Platformę mimo braku podpisu! Potwierdzenie czasu przekazania i odbioru oferty znajduje się w Elektronicznym Potwierdzeniu Przesłania (EPP) i Elektronicznym Potwierdzeniu Odebrania (EPO). EPP i EPO dostępne są dla zalogowanego Wykonawcy w zakładce „Oferty/Wnioski. 5. Ofertę należy sporządzić w języku polskim. 6. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej. 7. Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2022 r. poz. 1233), wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Tajemnica przedsiębiorstwa”. Zarówno załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa, jak i uzasadnienie zastrzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa należy dodać w polu „Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę” dla dokumentów przekazywanych wraz z ofertą lub za pośrednictwem „Formularza do komunikacji” dla dokumentów przekazywanych na innym etapie postępowania. 8. Wykonawca nie może zastrzec informacji, o których mowa w art. 222 ust. 5 ustawy Pzp. 9. Przez tajemnicę przedsiębiorstwa rozumie się informacje techniczne, technologiczne, organizacyjne przedsiębiorstwa lub inne informacje posiadające wartość gospodarczą, które jako całość lub w szczególnym zestawieniu i zbiorze ich elementów nie są powszechnie znane osobom zwykle zajmującym się tym rodzajem informacji albo nie są łatwo dostępne dla takich osób, o ile uprawniony do korzystania z informacji lub rozporządzania nimi podjął, przy zachowaniu należytej staranności, działania w celu utrzymania ich w poufności, zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. 10. Oferta może być złożona tylko do upływu terminu składania ofert. 11. Wykonawca po upływie terminu do składania ofert nie może skutecznie dokonać zmiany ani wycofać złożonej oferty. 12. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Wypełniony Formularz Oferty wraz z listą cenową, zgodnie z załączonymi wzorami – Załącznik nr 1 2) Pełnomocnictwo, o którym mowa w pkt 12.14 – jeśli dotyczy 3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny dokument zgodnie z pkt 8.4 SWZ – jeśli dotyczy, 4) JEDZ, 5) Oświadczenie wskazane w pkt 9.1.1 SWZ 6) Oświadczenie wskazane w pkt 9.4 SWZ – jeśli dotyczy 7) Przedmiotowe środki dowodowe określone w pkt 5 SWZ 8) Oświadczenie wskazane w pkt 8.11 SWZ- jeśli dotyczy. 13. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 14. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta, tj. opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem. 15. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile Wykonawca wskaże w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, dane umożliwiające dostęp do tych środków. 16. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, które zamawiający posiada, jeśli wykonawca wskaże te środki oraz potwierdzi ich prawidłowość i aktualność.