2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - PĚSTEBNÍ ČINNOST V LESNICTVÍ 2030
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou obecně dostupné služby související s prováděním pěstebních činností (zejména příprava půdy, zalesňování, ochrana kultur a lesa, prořezávky) v lesních porostech ve vlastnictví státu obhospodařovaných zadavatelem, kterým jsou Vojenské lesy a statky ČR, s.p. Jednotlivé pěstební činnosti jsou jednoznačně popsány v Příloze č. 1 k zadávací dokumentaci. Při zavádění DNS a zadávání veřejných zakázek v DNS používá Zadavatel i dodavatel výlučně elektronické prostředky. Komunikace mezi Zadavatelem a dodavateli probíhá v prostředí elektronického nástroje EVEZA (dále „EN“). Pro podání žádosti o účast do EN je nutná předchozí registrace dodavatele do tohoto EN v rozsahu pro podávání nabídek/žádostí o účast (tj. s ověřením autenticity dodavatele provozovatelem EN), pokud tuto registraci již dodavatel neprovedl dříve.
Interne Kennung: VLS-002855/2025/1900
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77231600 Aufforstung, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou obecně dostupné služby související s prováděním pěstebních činností v lesních porostech ve vlastnictví státu obhospodařovaných zadavatelem, kterým jsou Vojenské lesy a statky ČR, s.p. Jednotlivé pěstební činnosti jsou jednoznačně popsány v Příloze č. 1 k zadávací dokumentaci.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předmět plnění veřejné zakázky bude dle možností zadavatele specifikován při zohlednění vlivu přírodních podmínek a třetích stran (zejména omezující dopady použití vojenských újezdů armádou ČR, požadavků orgánů ochrany přírody a dalších orgánů veřejné správy) co nejkonkrétněji. Zadavatel si vyhrazuje právo nerealizovat z objektivních důvodů celé předpokládané množství poptávaného plnění či změnit rozsah služby v plnění komodit veřejné zakázky při zachování cenových a technologických podmínek. Z takového rozhodnutí zadavatele nevzniká dodavateli právo k účtování jakýchkoliv odměn, smluvních pokut či náhrad škod, pokud není v zadávacích podmínkách stanoveno jinak.