See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dostawa wody i odbiór ścieków na potrzeby mieszkańców Gminy Michałowice"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i odbiór ścieków na potrzeby zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków dla mieszkańców gminy Michałowice. Szczegółowy zakres obejmuje: 1. Zadanie nr 1 - dostawę wody dla potrzeb mieszkańców Reguł, Opacz-Kolonii, Opaczy Małej, poprzez dostawę wody do punktów pomiarowych przy ul. Polnej w Michałowicach, ul. Orzeszkowej w Regułach, ul. 11 Listopada w Michałowicach oraz dostawę wody i odbiór ścieków z Oś Agricola – punkt pomiarowy przy Armii Krajowej – ilość wody 180 200 m3, ilość ścieków 12 000 m3, 2. Zadanie nr 2: dostawę wody na potrzeby budynku ul. Łąkowa 18 - ilość wody 150 m3 3. Zadanie nr 3: dostawę wody na potrzeby budynku przy ul. Raszyńska 34 - ilość wody 200 m3 4. Zadanie nr 4: odbiór ścieków z terenu Gminy Michałowice – 1 127 855 m3 5. Zadanie nr 5: dostawę wody na potrzeby poidełek ul. Topolowa, ul. Szkolna, ul. Dworcowa – 70 m3 6. Zadanie nr 6: dostawę wody ul. Szkolna 13, Michałowice – 200 m3
Interne Kennung: ZP.271.1.64.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i odbiór ścieków na potrzeby zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków dla mieszkańców gminy Michałowice. Szczegółowy zakres obejmuje: 1. Zadanie nr 1 - dostawę wody dla potrzeb mieszkańców Reguł, Opacz-Kolonii, Opaczy Małej, poprzez dostawę wody do punktów pomiarowych przy ul. Polnej w Michałowicach, ul. Orzeszkowej w Regułach, ul. 11 Listopada w Michałowicach oraz dostawę wody i odbiór ścieków z Oś Agricola – punkt pomiarowy przy Armii Krajowej – ilość wody 180200 m3, ilość ścieków 12 000 m3, 2. Zadanie nr 2: dostawę wody na potrzeby budynku ul. Łąkowa 18 - ilość wody 150 m3 3. Zadanie nr 3: dostawę wody na potrzeby budynku przy ul. Raszyńska 34 - ilość wody 200 m3 4. Zadanie nr 4: odbiór ścieków z terenu Gminy Michałowice – 1 127 855 m3 5. Zadanie nr 5: dostawę wody na potrzeby poidełek ul. Topolowa, ul. Szkolna, ul. Dworcowa – 70 m3 6. Zadanie nr 6: dostawę wody ul. Szkolna 13, Michałowice – 200 m3