2. Verfahren
Verfahren
Titel: ST140933 PO_přípojka ZP EPO, Poříčí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba nové plynové VTL a STL přípojky a plynovodu, regulační stanice a objekt měření plynu včetně pomocných technologií, přivedení energií, napojení na stávající distribuční síť plynu v lokalitě Trutnov a Poříčí u Trutnova, a to včetně zpracování příslušné dokumentace, prokázání garantovaných parametrů, uvedení do provozu a provedení dalších stavebních a jiných souvisejících prací.
Interne Kennung: N006/25/V00038039
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku je uvedena v Zadávací dokumentaci.