See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń medycznych do Kliniki Ginekologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urzadzeń medcyzncyh do Kliniki Ginekologii wraz z wyposażeniem wraz z instalacją oraz szkoleniem, stanowiących nierozerwalną część dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz ofertowo - cenowy" oraz "Załącznikii 1.1-1.2 - Arkusze wymaganych parametrów technicznych"
Vorherige Bekanntmachung: 690860-2025
Interne Kennung: 165/2025/KPO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Diatermia chirurgiczna z przystawką argonową i ewakuatorem dymu wraz z wyposażeniem - 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa diatermii chirurgicznej z przystawką argonową i ewakuatorem dymu wraz z wyposażeniem wraz z wyposażeniem wraz z instalacją oraz szkoleniem, stanowiących nierozerwalną część dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz ofertowo - cenowy" oraz "Załączniki 1.1 - Arkusz wymaganych parametrów technicznych"
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Manipulator maciczny z wyposażeniem - 2 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. manipulatorów maciczny z wyposażeniem wraz z instalacją oraz szkoleniem, stanowiących nierozerwalną część dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz ofertowo - cenowy" oraz "Załączniki 1.2 - Arkusz wymaganych parametrów technicznych"
Interne Kennung: Część nr 2