2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdiensten Stichting Huis73 e.o.
Beschreibung: Het doel van de Aanbestedende dienst is het borgen van hoogwaardige flexibele schoonmaakdiensten die bijdragen aan een optimale beleving voor bezoekers en het langdurig borgen van hygiënische en representatieve uitstraling van de gebouwen van Stichting Huis73. Zie beschrijvend document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beschrijvend document