2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pokročilé metody digitálního vzdělávání na vybraných ZŠ v Ostravě-Porubě - konektivita
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je plnění označené: „Pokročilé metody digitálního vzdělávání na vybraných ZŠ v Ostravě-Porubě – konektivita“, tj. dodávka prvků vnitřní konektivity a zabezpečení připojení k internetu včetně montáže, instalace, implementace a konfigurace zařízení ve třech základních školách. Bližší podrobnosti k předmětu plnění veřejné zakázky jsou popsány v technické specifikaci a rozsah je uveden v soupisu prací.
Interne Kennung: OŠ/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001