2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka elektrobusů a trolejbusů s přídavným bateriovým pohonem
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku 11 ks nových plně nízkopodlažních elektrobusů s dvoupolovým nabíjením pomocí střešních pantografů a 3 ks nových plně nízkopodlažních trolejbusů s pomocným bateriovým pohonem s minimálním dojezdem na tyto baterie 20 km.
Interne Kennung: EB a PTB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací řízení bude probíhat obráceným způsobem dle § 39 odst. 4 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse, 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1 – Elektrobusy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku 11 ks nových plně nízkopodlažních elektrobusů s dvoupolovým nabíjením pomocí střešních pantografů v technickém provedení uvedeném v technické specifikaci a barevném provedení, které tvoří přílohy zadávací dokumentace a dodaných za podmínek uvedených v Kupní smlouvě, která tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne Kennung: EB
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Los: LOT-0002
Titel: část 2 – Trolejbusy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku 3 ks nových plně nízkopodlažních trolejbusů s pomocným bateriovým pohonem s minimálním dojezdem na tyto baterie 20 km v technickém provedení uvedeném v technické specifikaci a barevném provedení, které tvoří přílohy zadávací dokumentace a dodaných za podmínek uvedených v Kupní smlouvě, která tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne Kennung: PTB
Haupteinstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34144910 Elektrobusse