2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur DevOps Engineers en Datawarehouse Developers
Beschreibung: Raamovereenkomsten inhuur IT-specialisten ten behoeve van ondersteunende en uitvoerende werkzaamheden in het kader van de verdere ontwikkeling, de inrichting en implementatie, en het onderhoud van het gemeenschappelijk dataplatform voor PO-Raad en VO-raad Zie Selectieleidraad
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Selectieleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Inhuur DevOps Engineers
Beschreibung: Zie Selectieleidraad Zie Selectieleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Eenmaal de optie tot verlenging met een jaar
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Inhuur Dataware Developers
Interne Kennung: 2