2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa oraz konfiguracja urządzeń do obsługi środowiska backupu realizowany w ramach programu rządowego Cyberbezpieczny Rząd
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa oraz konfiguracja urządzeń do obsługi środowiska backupu realizowany w ramach programu rządowego Cyberbezpieczny Rząd. Zamawiający wymaga dostarczenia, uruchomienia i konfiguracji w siedzibie zamawiającego kompleksowego środowiska do tworzenia oraz odtwarzania kopii bezpieczeństwa. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Wszystkie wskazane nazwy produktów należy rozumieć jako określenie wymaganych parametrów technicznych lub standardów jakościowych. Ilekroć w dokumentacji postępowania wskazane są znaki towarowe, nazwy wyrobów, patenty, pochodzenie, normy, źródła lub szczególne procesy charakteryzujące określone produkty dostarczone przez konkretnego wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, oznacza to, że jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia, i że zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń. W takim przypadku zamawiający na podstawie art. 99 ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych dopuszcza możliwość zastosowania rozwiązań równoważnych. Poprzez rozwiązania równoważne zamawiający rozumie takie, które co najmniej spełniają wymogi określone w dokumentacji postępowania, w tym w szczególności charakteryzują się parametrami technicznymi, standardami jakościowymi, eksploatacyjnymi i użytkowymi nie gorszymi niż określone w dokumentacji postępowania. W przypadku sprzętu równoważnego wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, że funkcjonalność oferowanego sprzętu równoważnego w stosunku do sprzętu wskazanego przez zamawiającego posiada nie gorsze parametry techniczne.
Interne Kennung: AG.I.272.1.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233160 Streamer-Laufwerk, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48820000 Server, 30233160 Streamer-Laufwerk, 72253200 Systemunterstützung