93648-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa serwerów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów
BeschreibungDostawa serwerów
Interne Kennung2814.1.2025.IT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamówienie w ramach prawa opcji uzależnione jest tylko i wyłącznie od pozyskania dodatkowych środków finansowych w trakcie roku budżetowego. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącymi odpowiednio Załączniki Nr 1 i 10 do SWZ.