See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Letní a zimní údržba silnic II. a III. třídy ve Zlínském kraji v letech 2026 - 2030
Beschreibung: Předmětem zakázky je celoroční provádění činností údržby pozemních komunikací zařazených do kategorie silnic II. a III. třídy včetně součástí a jejich příslušenství na území a ve vlastnictví Zlínského kraje. Specifikace veškerých prací je uvedena v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.
Vorherige Bekanntmachung: 775948-2025
Interne Kennung: 15/2025/B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace