2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaionderhoud 3-L2 2026 Ommen-Dedemsvaart
Beschreibung: Doel van de aanbesteding Deze Europese openbare aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een RAW-raamovereenkomst met één opdrachtnemer om te voorzien in de behoefte aan de uitvoering van Maaionderhoud 3-L2 2026 Ommen-Dedemsvaart. Beschrijving van de Opdrachtgever Water is van levensbelang. We hebben het nodig als drinkwater, voor akkerbouw, in de veeteelt en in de industrie. In Nederland is meestal water genoeg, maar het is vaak ongelijk verdeeld en vervuild. Daarom is waterbeheer nodig. Waar te veel water is, voeren de waterschappen het af. Waar te weinig is, voeren ze het aan. Met vergunningen regelen ze het lozen van vervuild water. Ze zuiveren het rioolwater en onderhouden de waterkeringen. Waterschap Vechtstromen bevat ruwweg Twente, Zuidoost Drenthe en Noordoost Overijssel. Het beheersgebied is 225.000 hectare groot, heeft 800.000 inwoners en ongeveer 470.000 huishoudens. Voor meer algemene informatie over Waterschap Vechtstromen kunt u op de website kijken: www.vechtstromen.nl.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000