2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém digitální patologie
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění dodávek pro Systém digitální patologie spočívající v dodání 1 (jednoho) ks montovacího automatu bioptických skel a 1 (jednoho) ks plně automatizovaného skeneru histologických/bioptických skel včetně IMS pro správu, zobrazení a zpracování digitalizovaných obrazů pro pracoviště klinické a transplantační patologie, a to včetně kompletní instalace dodávaných přístrojů, jakož i jejich uvedení do provozu a dalších povinností vyplývajících ze zadávacích podmínek nebo jejich příloh. Přístroje, jakož i veškerý materiál a díly předmětu plnění musí být zcela nové, nepoužité, nerepasované, plně funkční, nejvyšší jakosti poskytované výrobcem, nesmí být staršího data výroby než 12 měsíců před jejich dodáním a musí splňovat veškeré technické parametry tak, jak jsou detailně vymezeny v Příloze č. 14/A těchto ZP_Technická specifikace montovacího automatu bioptických skel a v Příloze č. 14/B těchto ZP_Technická specifikace skeneru biologických skel. K výše uvedené položce předmětu plnění veřejné zakázky musí být dodána rovněž i kompletní sestava příslušenství a spotřebního materiálu pro okamžité použití každého dodávaného přístroje, pro umožnění plnohodnotné instruktáže a k provedení kompletní instalace. Předmětem plnění VZ je rovněž zajištění bezplatného záručního servisu obou přístrojů a následného pozáručního servisu po dobu jejich životnosti, předpokládaného po následnou dobu 10 let. Předmětem plnění VZ jsou rovněž průběžné dodávky zboží - spotřebního materiálu, tj. krycích skel a montovacích médií (dále také jen „zboží“ nebo „SZM“) pro montovací automat bioptických skel po dobu 48 měsíců, blíže specifikovaného v Příloze č. 14/C těchto ZP_Specifikace spotřebního materiálu k montovacímu automatu bioptických skel (technické požadavky) SZM. Nedílnou součástí předmětu plnění je i SW podpora přístrojů po dobu 5 let.
Interne Kennung: PZ-2025-0000188,298,846,1028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 51430000 Installation von labortechnischen Anlagen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 51430000 Installation von labortechnischen Anlagen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle ZP čl. 14. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU - Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku, a to v následujících případech, jak jsou tyto podrobněji popsány v Příloze č. 3 těchto ZP – kupní smlouvě na SZM: 1. Změnu jednotkových cen v důsledku změny sazby DPH – dle informací v čl. 7.2 ZP a v kupní smlouvě. 2. Zadavatel si v rámci podmínek sjednaných v kupní smlouvě vyhrazuje právo odebírat namísto zboží uvedeného v příloze č. 1 kupní smlouvy zaměnitelné zboží se stejným účelem použití a stejnou technickou specifikací, oboje stanovené v zadávací dokumentaci této veřejné zakázky, a to vše za podmínky, že cena tohoto zaměnitelného zboží nepřesáhne cenu sjednanou v kupní smlouvě. Dodavatel/prodávající bude povinen písemně prokázat zadavateli/kupujícímu shodu zaměnitelného zboží s požadavky uvedenými v kupní smlouvě a v zadávací dokumentaci. 3. Zadavatel si v rámci podmínek sjednaných v kupní smlouvě vyhrazuje právo, že v případě, kdy dodavatel/prodávající změní pouze velikost balení, odebírat i jinou velikost balení. V takovém případě bude jednotková kupní cena zboží v Kč bez DPH poměrově odpovídat velikostem původně a nově nabízeného zboží/balení. 4. Zadavatel si v rámci podmínek sjednaných v kupní smlouvě vyhrazuje právo, že v případě, že v průběhu plnění na základě uzavřené kupní smlouvy dojde k inovaci zboží, zadavatel si vyhrazuje právo takové zboží vyzkoušet a používat, a to za předpokladu, že inovované zboží bude minimálně splňovat požadavky technické specifikace, stanovené v těchto ZP. - Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku, a to v následujících případech, jak jsou tyto podrobněji popsány v Příloze č. 4 těchto ZP – kupní smlouvě na přístroje: 1. Změnu jednotkových cen v důsledku změny sazby DPH – dle informací v čl. 7.2 ZP A kupní smlouvě. - Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku, a to v následujících případech, jak jsou tyto podrobněji popsány v Příloze č. 5 těchto ZP – servisní smlouvě: 1. Změnu jednotkových cen v důsledku změny sazby DPH – dle informací v čl. 7.2 ZP a v servisní smlouvě. 2. Změnu jednotkových cen v důsledku nárůstu inflace – dle informací v čl. 7.2 ZP a v servisní smlouvě. Zadavatel si v souladu s ustanoveními § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, přičemž podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového dodavatele jsou uvedené v čl. 14 zadávacích podmínek.