See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Otwocku w ramach zadania o nazwie: Projekt zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych A,B i C wraz z drogą wewnętrzną.
Beschreibung: Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Otwocku w ramach zadania o nazwie: Projekt zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych A,B i C wraz z drogą wewnętrzną, przyulicznymi miejscami postojowymi, parkingiem naziemnym oraz zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną.
Vorherige Bekanntmachung: 728460-2023
Interne Kennung: OZEC.271.16.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
5. Los
Los: LOT-0001