See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podkładów i podrozjazdnic drewnianych na lata 2025-2026
Beschreibung: Przedmiot zamówienia podzielony jest na 5 Zadań i obejmuje dostawę, w latach 2025 i 2026, podkładów i podrozjazdnic drewnianych kolejowych z drewna twardego (dąb) i drewna miękkiego (sosna), impregnowanych olejem kreozotowym gatunku „B” lub „C” (do określenia przez Wykonawcę).
Vorherige Bekanntmachung: 572112-2024
Interne Kennung: 6060/ILG 6/14355/03620/24/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34947000 Schwellen und Teile von Schwellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34947100 Schwellen, 34947200 Teile von Schwellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa w latach 2025 i 2026 podkładów i podrozjazdnic drewnianych - Zadanie 1
Beschreibung: Dostawa w latach 2025 i 2026 podkładów i podrozjazdnic drewnianych w zakresie Zadania 1 została szczegółowo opisana z Załącznikach 1.1 - 1.5 i 2.1 - 2.5 do OPZ
Interne Kennung: 6060/ILG 6/14355/03620/24/P.1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa w latach 2025 i 2026 podkładów i podrozjazdnic drewnianych - Zadanie 2
Beschreibung: Dostawa w latach 2025 i 2026 podkładów i podrozjazdnic drewnianych w zakresie Zadania 2 została szczegółowo opisana z Załącznikach 3.1 - 3.6 i 4.1 - 4.6 do OPZ
Interne Kennung: 6060/ILG 6/14355/03620/24/P.2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa w latach 2025 i 2026 podkładów i podrozjazdnic drewnianych - Zadanie 3
Beschreibung: Dostawa w latach 2025 i 2026 podkładów i podrozjazdnic drewnianych w zakresie Zadania 3 została szczegółowo opisana z Załącznikach 5.1 - 5.6 i 6.1 - 6.6 do OPZ
Interne Kennung: 6060/ILG 6/14355/03620/24/P.3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa w latach 2025 i 2026 podkładów i podrozjazdnic drewnianych - Zadanie 4
Beschreibung: Dostawa w latach 2025 i 2026 podkładów i podrozjazdnic drewnianych w zakresie Zadania 4 została szczegółowo opisana z Załącznikach 7.1 - 7.6 i 8.1 - 8.6 do OPZ
Interne Kennung: 6060/ILG 6/14355/03620/24/P.4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa w latach 2025 i 2026 podkładów i podrozjazdnic drewnianych - Zadanie 5
Beschreibung: Dostawa w latach 2025 i 2026 podkładów i podrozjazdnic drewnianych w zakresie Zadania 5 została szczegółowo opisana z Załącznikach 9.1 - 9.6 i 10.1 - 10.6 do OPZ
Interne Kennung: 6060/ILG 6/14355/03620/24/P.5