93759-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy oraz podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIntegracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy oraz podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Rozwój usług cyfrowych i poprawa cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Ogólnym USK oraz w Podkarpackim Centrum Onkologii w Rzeszowie - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy oraz podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – SOPZ (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne jak opisano w SWZ. 4. Kat. CPC: 1,7. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Wykonawca wykona zamówienie w terminie od daty zawarcia umowy do 31.05.2026r. 6. Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. Rozwój usług cyfrowych i poprawa cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Ogólnym USK w Rzeszowie nr KPOD.07.03-IP.10-0372/25 oraz Rozwój usług cyfrowych i poprawa cyberbezpieczeństwa w Podkarpackim Centrum Onkologii w Rzeszowie nr KPOD.07.03-IP.10-0374/25, realizowanych w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Priorytet: Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa Działanie D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. Numer naboru: KPOD.07.03-IP.10-001/25.
Interne KennungPostępowanie nr 1, ZP.261.1-INF.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy oraz podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Rozwój usług cyfrowych i poprawa cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Ogólnym USK oraz w Podkarpackim Centrum Onkologii w Rzeszowie - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy oraz podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. 2. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt 1 obejmuje: 1) Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe (+9), 2) Rozbudowa modułu Stacja Dializ, 3) Rozbudowa systemu AMMS o pulpity lekarskie, anestezjologa, pielęgniarskie - Aplikacja lekarza, 4) Rozbudowa systemu AMMS o pulpity lekarskie, anestezjologa, pielęgniarskie - Aplikacja pielęgniarki i położnej, 5) Rozbudowa systemu AMMS o pulpity lekarskie, anestezjologa, pielęgniarskie - Aplikacja anestezjologiczna, 6) Rozbudowa systemu AMMS o moduł integracyjny (serwer integracji), 7) Rozbudowa systemu AMMS o moduł podwójnej autentykacji, 8) Integracja systemów informatycznych szpitala, służących indeksacji nowych dokumentów EDM w systemie P1, 9) Monitoring środowiska systemu HIS - przedłużenie na 3 lata, 10) Integracja z CeZ - karta leczenia - ucyfrowienie i indeksacja. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – SOPZ (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne jak opisano w SWZ. 5. Kat. CPC: 1,7. 6. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Wykonawca wykona zamówienie w terminie od daty zawarcia umowy do 31.05.2026r.
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 51000000 Installation (außer Software), 72268000 Bereitstellung von Software