2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdělávání pro členy OHK Opava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění realizace projektu zadavatele s názvem „OHK Opava - IT vzdělávání“ a „Vzdělávání členů zaměstnanců OHK Opava II.“. Hlavním účelem poskytnutých služeb je zvýšení úrovně znalostí a dovedností zaměstnanců členů Okresní hospodářské komory. Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Měkké a manažerské dovednosti – je předmětem tohoto zadávacího řízení
Beschreibung: Zadavatel předpokládá proškolení max. 17 048 osobohodin v kurzech o počtu maximálně 12 osob na jednom kurzu. Zadavatel si vyhrazuje právo nenaplnit kurz maximálním počtem účastníků. Dodavatel se zavazuje zrealizovat kurz již při min. počtu 9 osob. Z důvodu aktuální situace v době realizace kurzů může dojít k mírným odchylkám z důvodu nepřítomnosti zapojených zaměstnanců (nemocenská, dovolená, pracovní cesta apod. Bližší specifikace v rámci ZD.
Los: LOT-0002
Titel: Část 4: IT vzdělávání – je předmětem tohoto zadávacího řízení
Beschreibung: Zadavatel předpokládá proškolení max. 11 000 osobohodin v kurzech o počtu maximálně 15 osob na jednom kurzu. Zadavatel si vyhrazuje právo nenaplnit kurz maximálním počtem účastníků. Dodavatel se zavazuje zrealizovat kurz již při min. počtu 10 osob. Z důvodu aktuální situace v době realizace kurzů může dojít k mírným odchylkám z důvodu nepřítomnosti zapojených zaměstnanců (nemocenská, dovolená, pracovní cesta apod.). Vzdělávání bude realizováno formou kurzů a seminářů, které budou zajištěny dodavatelem vzdělávacích služeb, a to formou firemních kurzů. Předmětem veřejné zakázky jsou také služby spočívající v organizačním zajištění vzdělávacích programů a zajištění vzdělávání vybraných cílových skupin veřejné zakázky. Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 4