93804-2025 - Ergebnis
Polen – Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung – Sukcesywne dostawy części do luzowników HT i rozruszników GBT do tramwajów 105N, WrAs, Moderus Beta MF 19AC i 24AC w podziale na cztery zadania.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy części do luzowników HT i rozruszników GBT do tramwajów 105N, WrAs, Moderus Beta MF 19AC i 24AC w podziale na cztery zadania.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy części do luzowników HT i rozruszników GBT do tramwajów 105N, WrAs, Moderus Beta MF 19AC i 24AC w podziale na cztery zadania: Zadanie nr 1 – Sukcesywne dostawy części do luzowników HT i rozruszników GBT, Zadanie nr 2 – Sukcesywne dostawy części do rozruszników GBT, Zadanie nr 3 – Sukcesywne dostawy części do rozruszników GBT, Zadanie nr 4 – Sukcesywne dostawy części do rozruszników GBT.
Vorherige Bekanntmachung54035-2024
Interne KennungKU.241/pn5_2024/MB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 1: Sukcesywne dostawy części do luzowników HT i rozruszników GBT.
BeschreibungPrzedmiotem Zadania nr 1 są sukcesywne dostawy części do luzowników HT i rozruszników GBT, na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Interne KennungKU.241/pn5_2024/MB Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 2: Sukcesywne dostawy części do rozruszników GBT.
BeschreibungPrzedmiotem Zadania nr 2 są sukcesywne dostawy części do rozruszników GBT, na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Interne KennungKU.241/pn5_2024/MB Zadanie nr 2
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 3: Sukcesywne dostawy części do rozruszników GBT.
BeschreibungPrzedmiotem Zadania nr 3 są sukcesywne dostawy części do rozruszników GBT, na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Interne KennungKU.241/pn5_2024/MB Zadanie nr 3
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 4: Sukcesywne dostawy części do rozruszników GBT.
BeschreibungPrzedmiotem Zadania nr 4 są sukcesywne dostawy części do rozruszników GBT, na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Interne KennungKU.241/pn5_2024/MB Zadanie nr 4