93850-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen – Świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załącznikach nr 1A-1D do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 4.Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w: 1) obrębie granic administracyjnych miasta Aleksandrów Kujawski lub powiatu aleksandrowskiego (zadanie nr 1) 2) obrębie granic administracyjnych miasta Żnin lub powiatu żnińskiego (zadanie nr 2) 3) obrębie granic administracyjnych miasta Tuchola lub powiatu tucholskiego (zadanie nr 3) 4) obrębie granic administracyjnych miasta Wąbrzeźno lub powiatu wąbrzeskiego (zadanie nr 4) 5.Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. 6. Podział na części: Zamówienie obejmuje 4 zadania zgodnie z załącznikiem nr 1A-1D do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedno, kilka lub wszystkie spośród n/w zadań: 1) Zadanie nr 1 – Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Aleksandrowie Kujawskim oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego 2) Zadanie nr 2 – Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Żninie oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego 3) Zadanie nr 3 – Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Tucholi oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego 4) Zadanie nr 4 – Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Wąbrzeźnie oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Interne KennungSZPiFP-7-25
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi o wartości równej lub przekraczającej progi unijne prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy, w związku z art. 359 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie. Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Aleksandrowie Kujawskim oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załączniku nr 1A do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 4. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta Aleksandrów Kujawski lub powiatu aleksandrowskiego (zadanie nr 1) 5. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.
Interne KennungSZPiFP-7-25 Zadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Żninie oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załączniku nr 1B do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 4. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta Żnin lub powiatu żnińskiego (zadanie nr 2) 5. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.
Interne KennungSZPiFP-7-25 Zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Tucholi oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załączniku nr 1C do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 4. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta Tuchola lub powiatu tucholskiego (zadanie nr 3) 5. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.
Interne KennungSZPiFP-7-25 Zadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 – Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Wąbrzeźnie oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załączniku nr 1D do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 4. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta Wąbrzeźno lub powiatu wąbrzeskiego (zadanie nr 4) 5. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.
Interne KennungSZPiFP-7-25 Zadanie nr 4