93962-2026 - Wettbewerb
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Poskytování služeb platformy sdílené mikromobility na území hl. m. Prahy a souvisejících plnění
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování služeb platformy sdílené mikromobility na území hl. m. Prahy a souvisejících plnění
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je pořízení služeb monitorovacího nástroje pro správu sdílené mikromobility (dále jen „Platforma“) formou „software as a service“, včetně provozu a podpory Platformy, implementace dat do Platformy a úvodního školení (dále jen „Služby Platformy“) a konzultačních služeb, školení a dalších plnění souvisejících s Platformou, včetně customizace Platformy (dále jen „Doplňkové plnění“). Předmět plnění veřejné zakázky bude poskytován dvěma způsoby, a to a) přímo na základě Smlouvy (Služby Platformy), b) na základě dílčích smluv uzavíraných dle ujednání majících povahu rámcové dohody (Doplňkové plnění). Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 3 zadávací dokumentace – Vzorový návrh smlouvy.
Interne KennungPO00000002
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001