2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń (w formie hybrydowej) dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 marca 2020 r. w sprawie szkoleń dla pracowników centrum usług społecznych (Dz. U. z 2020 r. poz. 664) w ramach projektu „Spójna Polityka Społeczna Warmii i Mazur” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytetu IV, Działania 04.13 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Interne Kennung: ZP.272.1.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy