See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 105.2025 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 odrębnych części, z których każda podlega osobnej ocenie i obejmuje pozycje wskazane w opisie przedmiotu zamówienia poszczególnych części. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 11 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 679716-2025
Interne Kennung: AZP.260.105.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437120 Pipettenständer, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 38600000 Optische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 105.2025 Część 1 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 1 obejmująca następujące pozycje: 1. Pipeta 8 – kanałowa – 1 sztuka (Z-2513/419/25) 2. Statyw karuzelowy z uchwytami na pipety automatyczne – 1 sztuka (Z-2513/419/25) 3. Uchwyt na pipety automatyczne do montażu ściennego – 5 sztuk (Z-2513/419/25) 4. Końcówki do pipet wielodawkowych, 0,2 ml, czystość Biopur, sterylne, indywidualnie pakowane – 4 opakowania (Z-2513/655/25) 5. Końcówki do pipet wielodawkowych, 2,5 ml, czystość Biopur, sterylne, indywidualnie pakowane – 4 opakowania (Z-2513/655/25) 6. Końcówki do pipet wielodawkowych, 5 ml, czystość Biopur, sterylne, indywidualnie pakowane – 4 opakowania (Z-2513/655/25) 7. Końcówki do pipet wielodawkowych, 10 ml, czystość Biopur, sterylne, indywidualnie pakowane – 4 opakowań (Z-2513/655/25) 8. Wkład do termobloku – 1 sztuka (Z-2513/637/25)
Interne Kennung: AZP.260.105.2025.PN Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437120 Pipettenständer
Los: LOT-0002
Titel: 105.2025 Część 2 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 2 obejmująca następujące pozycje: 1. Membrana z regenerowanej celulozy nominalna masa cząsteczkowa odcięcia 10kDa – 6 opakowań (Z-2513/636/25) 2. Membrana z regenerowanej celulozy nominalna masa cząsteczkowa odcięcia 10kDa – 4 opakowań (Z-2513/651/25) 3. Membrana z regenerowanej celulozy nominalna masa cząsteczkowa odcięcia 30kDa – 10 opakowań (Z-2513/636/25) 4. Membrana z regenerowanej celulozy nominalna masa cząsteczkowa odcięcia 30kDa – 10 opakowań (Z-2513/651/25) 5. Filtry wirówkowe – 2 opakowania (Z-2513/636/25) 6. Filtry wirówkowe – 5 opakowań (Z-2513/651/25) 7. Koncentrator próbek do szybkiego, niedenaturującego zatężania próbek biologicznych metodą ultrafiltracji – 4 opakowania (Z-2513/636/25) 8. Koncentrator próbek do szybkiego, niedenaturującego zatężania próbek biologicznych metodą ultrafiltracji – 9 opakowań (Z-2513/651/25) 9. Mikropłytki – 1 opakowanie (Z-2513/635/25)
Interne Kennung: AZP.260.105.2025.PN Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 105.2025 Część 3 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 3 obejmująca następujące pozycje: 1. Fiolka mikro do analiz laboratoryjnych, krótki gwint, przezroczysta – 4 opakowania (Z-2513/652/25) 2. Fiolka szklana laboratoryjna z krótkim gwintem, szerokim otworem i wysokiej klasy szkła pojemność 1.5ml – 6 opakowań (Z-2513/652/25) 3. Uszczelka kombinowana 9 mm – nakrętka PP z krótkim gwintem, niebieska, z otworem centralnym; silikon biały/PTFE niebieski, 50° Shore A, 1,0 mm, z nacięciem, opakowanie 1000 szt. – 1 opakowanie (Z-2513/652/25) 4. Uszczelka kombinowana 9 mm – nakrętka PP z krótkim gwintem, czarna, z otworem centralnym; silikon biały/ PTFE niebieski, 55° Shore A, 1,0 mm, z nacięciem, opakowanie 100 szt. – 6 opakowań (Z-2513/652/25) 5. Mikro wkładka szklana 0,1 ml z plastikową sprężyną, insert, 29x5,7 mm, przezroczysta – 3 opakowania (Z-2513/652/25)
Interne Kennung: AZP.260.105.2025.PN Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 105.2025 Część 4 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 4 obejmująca następujące pozycje: 1. Fiolka szklana laboratoryjna typu „Total Recovery” z zakrętką i przekrojoną uszczelką septową – 10 opakowań (Z-2513/653/25)
Interne Kennung: AZP.260.105.2025.PN Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 105.2025 Część 5 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 5 obejmująca następujące pozycje: 1. Końcówki z tłokiem dedykowane do pipet Microman® E z systemem wypierania cieczy firmy Gilson posiadanymi przez Zamawiającego, objętość 50–250 µL – 6 opakowań (Z-2513/654/25) 2. Końcówki z tłokiem dedykowane do pipet Microman® E z systemem wypierania cieczy firmy Gilson posiadanymi przez Zamawiającego, objętość 100–1000 µL – 6 opakowań (Z-2513/654/25)
Interne Kennung: AZP.260.105.2025.PN Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 105.2025 Część 6 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 6 obejmująca następujące pozycje: 1. Płytka 96 miejscowa płaskodenna jałowa op./50 sztuk – 4 opakowania (Z-2513/648/25) 2. Płytka 6 miejscowa płaskodenna, jałowa op./50 sztuk – 5 opakowań (Z-2513/648/25) 3. Skrobaczki z PE do kultur komórkowych op./ 100 sztuk – 4 opakowania (Z-2513/648/25) 4. Jednorazowa komora mikroskopowa do analizy liczebności komórek op./100 sztuk – 6 opakowań (Z-2513/648/25) 5. Rynienki na odczynniki Flip-Side kolorowe op./ 5 sztuk – 4 opakowania (Z-2513/648/25) 6. System do filtracji PES 0,22µm, 90mm, op.12 sztuk – 3 opakowania (Z-2513/648/25) 7. Filtry nabutelkowe PES 0,22µm 50mm, 250ml sterylne op./24 sztuki – 2 opakowania (Z-2513/648/25) 8. Filtry nabutelkowe PES 0,22µm 90mm, 500ml sterylne op./24 sztuki – 2 opakowania (Z-2513/648/25) 9. Taśmy samoprzylepne – w pakiecie ze statywem – 2 zestawy (Z-2513/648/25) 10. Taśma samoprzylepna 19mm, kolor lawendowy – 2 sztuki (Z-2513/648/25) 11. Taśma samoprzylepna 19mm, kolor ciemnoróżowy – 2 sztuki (Z-2513/648/25) 12. Taśma samoprzylepna 19mm, kolor miedziany – 2 sztuki (Z-2513/648/25) 13. Taśma samoprzylepna 25mm, kolor pomarańczowy – 2 sztuki (Z-2513/648/25) 14. Taśma samoprzylepna 25mm, kolor niebieski – 2 sztuki (Z-2513/648/25) 15. Filtry sterylne: PES 25mm, 0,22µm op./ 50 sztuk – 5 opakowań (Z-2513/648/25) 16. Filtry sterylne: PES 13mm, 0,22µm op./ 100 sztuk – 6 opakowań (Z-2513/648/25) 17. Torebki do autoklawu 135x260mm op./200sztuk – 14 opakowań (Z-2513/648/25) 18. Torebki do autoklawu 90x260mm op./200sztuk – 14 opakowań (Z-2513/648/25) 19. Torebki do autoklawu 57x130mm op./200sztuk – 14 opakowań (Z-2513/648/25) 20. Kapilary do pomiaru temperatury topnienia – 1 opakowanie (1000 sztuk) (Z-2513/647/25) 21. Płytki do chromatografii cienkowarstwowej TLC – 8 opakowań (Z-2513/647/25) 22. Fiolki z zakrętką 15ml – 1 opakowanie (Z-2513/647/25) 23. Kolba próżniowa ze szklanym króćcem poj. 100ml – 4 sztuki (Z-2513/647/25) 24. Kolba próżniowa ze szklanym króćcem poj. 250ml – 4 sztuki (Z-2513/647/25) 25. Kolba próżniowa ze szklanym króćcem poj. 500ml – 4 sztuki (Z-2513/647/25) 26. Wąż silikonowy – 10mb (Z-2513/647/25) 27. Celulozowe ściereczki do optyki – 3 opakowania (Z-2513/646/25)
Interne Kennung: AZP.260.105.2025.PN Część 6
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente
Los: LOT-0007
Titel: 105.2025 Część 7 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 7 obejmująca następujące pozycje: 1. Czarne płytki 96 dołkowe – 8 opakowań (Z-2513/638/25) 2. Czarne płytki 96 dołkowe – 20 opakowań (Z-2513/649/25)
Interne Kennung: AZP.260.105.2025.PN Część 7
Los: LOT-0009
Titel: 105.2025 Część 9 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 9 obejmująca następujące pozycje: 1. Mikroszalka 35mm, niska polimerowe dno – 5 opakowań (Z-2513/643/25) 2. Mikropłytka 8-dołkowa – 1 opakowanie (Z-2513/643/25)
Interne Kennung: AZP.260.105.2025.PN Część 9
Los: LOT-0010
Titel: 105.2025 Część 10 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 10 obejmująca następujące pozycje: 1. Końcówki do pipety z końcówką żelową – 2 kartony (6142 sztuki końcówek) (Z-2513/644/25)
Interne Kennung: AZP.260.105.2025.PN Część 10
Los: LOT-0011
Titel: 105.2025 Część 11 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 11 obejmująca następujące pozycje: 1. Kuwety do elektroporacji 1mm – 11 opakowań (Z-2513/642/25) 2. Kuwety do elektroporacji 2mm – 11 opakowań (Z-2513/642/25) 3. Kuwety do elektroporacji 4mm – 11 opakowań (Z-2513/642/25)
Interne Kennung: AZP.260.105.2025.PN Część 11