94040-2025 - Ergebnis
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – A08.455.2024 Groot groen onderhoud Oegstgeest
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: A08.455.2024 Groot groen onderhoud Oegstgeest
Beschreibung: De gemeente Oegstgeest wenst een overeenkomst af te sluiten met één (1) professionele en betrouwbare ondernemer ten behoeve van de uitvoering van het bestek voor het groot groen onderhoud in de gemeente Oegstgeest. Deel A: 800.000 per jaar Deel B: 300.000 per jaar
Interne Kennung: A08.455.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Oegstgeest wenst een overeenkomst af te sluiten met één (1) professionele en betrouwbare ondernemer ten behoeve van de uitvoering van het bestek voor het groot groen onderhoud in de gemeente Oegstgeest. Deel A: €800.000 per jaar Deel B: €300.000 per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. En een verlengingsoptie van drie (3) keer twee (2) jaar. De maximale looptijd is acht (8) jaar