2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i wyposażenia dydaktycznego ogólnego
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia ogólnego do pracowni w Liceum Ogólnokształcącym w Ropczycach i Liceum Ogólnokształcącym w Sędziszowie Młp. w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. 4.2 Przedmiot zamówienia obejmuje: a) Przedmiot zamówienia obejmuje również transport, montaż oraz uruchomienie. b) Szczegółowo opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ – specyfikacji dostaw. c) Zamawiający informuje, że każdy oferowany sprzęt i wyposażenie, a także związane z nimi oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe. d) Dostarczany sprzęt i wyposażenie, a także oprogramowanie i elementy towarzyszące będące przedmiotem zamówienia muszą być zgodne z obowiązującymi normami i posiadać wymagane atesty, certyfikaty, aprobaty techniczne, deklaracje zgodności wbudowanych materiałów, świadectwa bezpieczeństwa, homologacje, licencje itp. e) Dokumenty, o których mowa w pkt. d) Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć Zamawiającemu w jednym egzemplarzu nie później niż w dniu zgłoszenia przez Wykonawcę gotowości do odbioru. f) Wykonawca nie jest zobowiązany do dostarczenia wraz z ofertą kart technicznych / kart katalogowych określających dane techniczne oraz parametry oferowanego sprzętu, i wyposażenia. Wykonawca przedłoży te dokumenty na etapie dostawy wraz z wyposażeniem. W przypadku dostarczenia wyposażenia, które nie będzie spełniało wymagań Zamawiającego określonych w załączniku nr 1 do swz – opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający uzna, że wyposażenie nie zostało dostarczone. g) Zamawiający dopuszcza przedstawienie ofert na sprzęt i wyposażenie będące przedmiotem zamówienia o równoważnych lub lepszych parametrach, zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. h) Występujące w załączniku nr 1 modele sprzętu, urządzeń, wyposażenia i oprogramowania wymienione z nazwy ( o ile występują) nie są obligatoryjne dla Wykonawcy, który może przyjąć do wyceny inny model sprzętu, urządzenia, wyposażenia i oprogramowania spełniający parametry techniczne i wymagania wyspecyfikowane przez Zamawiającego. i) W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca dokona: - dostawy i montażu dostarczonego sprzętu i wyposażenia zgodnie z zapisami SWZ, instrukcją producenta i obowiązującymi w tym względzie przepisami i normami, - uruchomienia dostarczonego sprzętu i wyposażenia oraz zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania niezbędnego do prawidłowej pracy przedmiotu zamówienia. Jeżeli jakikolwiek sprzęt, urządzenie czy inne elementy są uszkodzone lub uległy uszkodzeniu podczas transportu, montażu zostaną przez wykonawcę wymienione na nowe lub naprawione przed zgłoszeniem zakończenia dostaw do odbioru, - przeprowadzenie instruktażu z obsługi sprzętu dla pracowników użytkownika, tam gdzie jest to niezbędne. - wszystkie odpady powstałe podczas realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany usunąć i zagospodarować na własny koszt. Wszystkie zniszczenia w budynku powstałe podczas dostawy i montażu z winy Wykonawcy będą usuwane przez niego bezpłatnie lub przez Zamawiającego lub Użytkownika na jego koszt. - Wykonawca powiadomi Zamawiającego z 7-dniowym wyprzedzeniem o dacie dostawy i montażu sprzętu i wyposażenia. - Wykonawca jest zobowiązany w cenie ofertowej uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia. - Zamawiający wymaga udzielenia min. 12 miesięcznej gwarancji na całość przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: WI.272.1.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Pracownia fizyki w Liceum Ogólnokształcącym w Ropczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. płytki typów metali, generator Van de Graffa, krzesła, biurka, meble modułowe, stoły, maszyna elektrostatyczna, zestawy do optyki, klosz próżniowy, kula Pascala, waga, kompas, wahadło, wózek doświadczeń, przewody, palnik, równia pochyła, monitor interaktywny. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Pracownia geografii w Liceum Ogólnokształcącym w Ropczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – monitor interaktywny, komputer do monitora, multimedialne atlasy, krzesła, biurka, meble modułowe, stoły, Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Pracownia informatyki w Liceum Ogólnokształcącym w Ropczycach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. tablica biała suchościeralna, biurka, krzesła, laptopy, drukarka 3D, skaner 3D, aparat fotograficzny, kamera, gimbal, dron, zestaw do nauki latania dronem, gogle VR, szafa zamykana Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Pracownia biologii w Liceum Ogólnokształcącym w Sędziszowie Młp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – wirtualne laboratoria, laptopy, mikroskopy cyfrowe, zestawy do mikroskopowania, lupy, lornetki, modele DNA, modele człowieka. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Pracownia chemii w Liceum Ogólnokształcącym w Sędziszowie Młp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – fartuchy laboratoryjne, spektrofotometr, polarymetr, rozdzielacze, probówki, pipety, statywy, biurety, wagi laboratoryjne, zestawy odczynników, zestawy wskaźników, kalkulatory naukowe. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0006
Titel: Pracownia informatyki i robotyki w Liceum Ogólnokształcącym w Sędziszowie Młp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – komputery stacjonarne, laptopy, kable HDMI, adaptery, patchcordy, monitory, kserokopiarka, urządzenie wielofunkcyjne, tablety, listwy zasilające, monitory, zestawy edukacyjne, rzutniki, acces pointy, routery, kontrolery, roboty, biurka, krzesła, meble modułowe, Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6