2. Verfahren
Verfahren
Titel: BUDOWA SZKOŁY WRAZ Z SALĄ SPORTOWĄ ORAZ INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ PRZY UL. AKADEMIJNEJ 14 W JABŁONNIE
Beschreibung: Budowa szkoły wraz z sala sportową oraz infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Akademijnej 14 w Jabłonnie, na podstawie dokumentacji projektowych opracowanych przez LWS Architekci Sp. z o.o. ul. Świderska 110/17, 03-128 Warszawa.
Interne Kennung: ZP.271.1.74.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BUDOWA SZKOŁY WRAZ Z SALA SPORTOWĄ ORAZ INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ PRZY UL. AKADEMIJNEJ 14 W JABŁONNIE