2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uzavření Rámcových dohod na dodávky spotřebního materiálu pro DNA analýzy
Beschreibung: Zadávací řízení je rozděleno na šest částí dle předmětu plnění. Cílem zadávacího řízení je uzavřít mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem Rámcové dohody a následně uzavírat mezi účastníky rámcových dohod kupní smlouvy na dodávky spotřebního materiálu pro analýzy DNA, pro potřeby provádění kriminalistických expertíz v oboru genetiky.
Interne Kennung: KRPH-4298/ČJ-2026-0500NE-VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je zadávána v zadávacím řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Rámcová dohoda na dodávky spotřebního materiálu pro izolaci DNA.
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je uzavřít mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem Rámcovou dohodu a následně uzavírat mezi prodávajícím a kupujícím kupní smlouvy na dodávky spotřebního materiálu pro analýzy DNA, pro potřeby provádění kriminalistických expertíz v oboru genetiky.
Interne Kennung: KRPH-3225/ČJ-2026-0500NE-VZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace
Los: LOT-0005
Titel: Rámcová dohoda na dodávky spotřebního materiálu pro amplifikaci DNA - dotestování na 30 autosomálních STR lokusů s Y-STR markerem.
Interne Kennung: KRPH-3224/ČJ-2026-0500NE-VZ
Los: LOT-0004
Titel: Rámcová dohoda na dodávky spotřebního materiálu pro amplifikaci DNA - dotestování na 23 autosomálních STR lokusů s Y-STR markerem.
Interne Kennung: KRPH-3223/ČJ-2026-0500NE-VZ
Los: LOT-0003
Titel: Rámcová dohoda na dodávky spotřebního materiálu pro amplifikaci DNA - dotestování na 23 autosomálních STR lokusů.
Interne Kennung: KRPH-3222/ČJ-2026-0500NE-VZ
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda na dodávky spotřebního materiálu pro kvantifikaci DNA.
Interne Kennung: KRPH-3220/ČJ-2026-0500NE-VZ
Los: LOT-0002
Titel: Rámcová dohoda na dodávky spotřebního materiálu pro amplifikaci DNA - základní screening.
Interne Kennung: KRPH-3221/ČJ-2026-0500NE-VZ