94233-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Softwareprogrammierung und -beratung – Financieel softwarepakket - gemeente Koggenland
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel softwarepakket - gemeente Koggenland
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van één leverancier voor het beschikbaar stellen, implementeren, beheren en onderhouden van een financieel systeem dat als een SaaS-oplossing wordt aangeboden. Dit is inclusief koppelingen, (beperkte) data-migratie en borging van de beschikbaarheid van historische data. Voor overige informatie en de scope van de opdracht, zie verder in het aanbestedingsdocument. Voor meer informatie hierover, zie het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: KGL 202308 PRJ-2300150
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Financieel softwarepakket
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van één leverancier voor het beschikbaar stellen, implementeren, beheren en onderhouden van een financieel systeem dat als een SaaS-oplossing wordt aangeboden. Dit is inclusief koppelingen, (beperkte) data-migratie en borging van de beschikbaarheid van historische data. Zie voor alle overige informatie, waaronder de scope van de opdracht, het aanbestedingsdocument. Voor meer informatie hierover, zie het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.