See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce mostních objektů Trnovany ČD, Trnovany Blšanka a Tvršice - PD,IČ+AD
Beschreibung: Předmětem plnění 1. a 2. části veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace a IČ ve stupni DSP, DPS na akce: 1. část - Rekonstrukce mostu ev. č. 225–008 Trnovany přes trať ČD 2. část - Rekonstrukce mostu ev. č. 225 – 009 Trnovany přes Blšanku. Předmětem plnění 3. části veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace a IČ ve stupni DÚR, DSP, DPS na akci: 3. část - Rekonstrukce mostu ev. č. 2501 - 2 Tvršice.
Interne Kennung: KUUK/12467/2019/INV/VZ-INV/11/PD,IČ+AD
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322300 Planungsleistungen für Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část - Rekonstrukce mostu ev. č. 225–008 Trnovany přes trať ČD
Beschreibung: Jde o rekonstrukci mostu ev. č. 225-008 na silnici II/225 v obci Trnovany. Jedná se o most o 7 polích s délkou přemostění 208,72 m přes trať ČD, MK a 2x potok Ostrava s rokem výstavby dle mostního listu 1988. V rámci stavby by měly být vyměněny podpovrchové MZ nad OP1 a OP8, ošetřena nebo vyměněna ložiska vč. případné úpravy úložných prahů, celková rekonstrukce chodníku a říms včetně izolace, sanace poškozených a degradovaných částí nosné konstrukce, podpěr a křídel zatékáním vody, výměna zábradelního svodidla. Cílový stav by měl zajistit odstranění zjištěných závad. Jedná se hlavně o zabránění zatékání do mostní konstrukce a zastavení degradačních procesů nosné konstrukce, podpěr a křídel mostu, podpovrchové MZ protékají, chodník mostu z litého asfaltu vykazuje nerovnosti s trhlinami, ložiska jsou silně zkorodovaná s lokálně poškozenými úložnými bloky, beton říms je degradován s povrchovým rozpadem, zábradelní svodidlo vykazuje korozi a místy je mechanicky poškozeno, beton NK a zejména podpěr a křídel mostu je v místech zatékání povrchově degradovaný, lokálně i rozpadlý. Účelem rekonstrukce je zamezení další destrukce konstrukcí mostu a dalšího snižování nosnosti mostu případně jeho uzavření, náprava velmi špatného technického stavu a zvýšení únosnosti. Požadovaná zatížitelnost výše uvedeného mostu po jeho rekonstrukci je dle ČSN 736220 pro zatěžovací třídu I (dříve A) Vn (normální zatížitelnost – pro všechna vozidla) 32t.
Interne Kennung: 1. část
Los: LOT-0002
Titel: 2. část - Rekonstrukce mostu ev. č. 225 – 009 Trnovany přes Blšanku
Beschreibung: Jde o rekonstrukci mostu ev. č. 225-009 na silnici II/225 v obci Trnovany. Jedná se o most o 1 poli s délkou přemostění 26,10 m přes potok Blšanku s rokem výstavby 1988. V rámci stavby by měl být vyměněn podpovrchový MZ nad OP2, ošetřena nebo vyměněna ložiska vč. případné úpravy úložných prahů (bloků), celková rekonstrukce chodníku a říms včetně izolace, sanace poškozených a degradovaných částí nosné konstrukce, podpěr a křídel zatékáním vody, výměna zábradelního svodidla, sanace skluzů na pravé straně mostu. Cílový stav by měl zajistit odstranění zjištěných závad. Jedná se hlavně o zabránění zatékání do mostní konstrukce a zastavení degradačních procesů nosné konstrukce, podpěr a křídel mostu, podpovrchový MZ protéká, chodník mostu z litého asfaltu vykazuje nerovnosti s trhlinami, ložiska jsou silně zkorodovaná, beton říms je degradován s povrchovým rozpadem, zábradelní svodidlo vykazuje korozi, beton NK a zejména podpěr a křídel mostu je v místech zatékání povrchově degradovaný, lokálně i rozpadlý, skluzy na pravé straně mostu jsou rozpadlé. Účelem rekonstrukce je zamezení další destrukce konstrukcí mostu a dalšího snižování nosnosti mostu případně jeho uzavření, náprava velmi špatného technického stavu a zvýšení únosnosti. Požadovaná zatížitelnost výše uvedeného mostu po jeho rekonstrukci je dle ČSN 736220 pro zatěžovací třídu I (dříve A) Vn (normální zatížitelnost – pro všechna vozidla) 32t.
Interne Kennung: 2. část
Los: LOT-0003
Titel: 3. část - Rekonstrukce mostu ev. č. 2501 - 2 Tvršice
Beschreibung: Jde o rekonstrukci mostu ev.č- 2501-2 na silnici III/2501 v části obce Tvršice. Jedná se o most o 1 poli s délkou přemostění 21,85m přes trať ČD s rokem výstavby 1978. V rámci stavby by měl být kompletně vyměněn mostní svršek (izolace, podkladní vrstvy, vozovka, římsy, chodníky), vyměněna ložiska vč. sanace rozpadlých úložných prahů, celková sanace poškozených a degradovaných částí nosné konstrukce (případně výměna NK), podpěr a křídel poškozených dlouhodobým zatékáním vody, nové mostní závěry, výměna záchytného systému (zábradlí, protidotykové ochrany). Cílový stav by měl zajistit odstranění zjištěných závad. Je nutné zabránit zatékání do mostní konstrukce a zastavit degradační procesy nosné konstrukce, podpěr a křídel mostu, zejména stav opěr v úrovni úložných prahů je velmi špatný - hloubkový rozpad betonu ve velkém rozsahu, oba podpovrchové MZ protékají, chodníky mostu z asfaltu vykazují lokální rozpad, nerovnosti s trhlinami, ložiska jsou silně zkorodovaná, beton říms je degradován s povrchovým rozpadem, záchytné systémy vykazují korozi, beton NK a zejména podpěr (viz výše) a křídel mostu je v místech zatékání v různém stupni degradace. Účelem rekonstrukce je zamezení další destrukce konstrukcí mostu a dalšího snižování nosnosti mostu případně jeho uzavření, náprava velmi špatného technického stavu a zvýšení únosnosti. Požadovaná zatížitelnost výše uvedeného mostu po jeho rekonstrukci je dle ČSN 736220 pro zatěžovací třídu I (dříve A) Vn (normální zatížitelnost – pro všechna vozidla) 32t.
Interne Kennung: 3. část