94263-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenausbesserungsarbeiten – Modernizacja nawierzchni wraz z budową kanału sanitarnego w ul. Kowalszczyzna, ul. Poselskiej i ul. Przyjacielskiej w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja nawierzchni wraz z budową kanału sanitarnego w ul. Kowalszczyzna, ul. Poselskiej i ul. Przyjacielskiej w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja nawierzchni wraz z budową kanału sanitarnego w ul. Kowalszczyzna, ul. Poselskiej i ul. Przyjacielskiej w Łodzi, w podziale na zadania: 1.1. Zadanie 1 (ZDiT): Modernizacja nawierzchni ul. Kowalszczyzna na odcinku od ul. Śląskiej do ul. Poselskiej w Łodzi. 1.2. Zadanie 2 (ZDiT): Modernizacja nawierzchni ul. Poselskiej na odcinku od ul. Sosnowieckiej do ul. Przyjacielskiej w Łodzi. 1.3. Zadanie 3 (ZDiT): Modernizacja nawierzchni ul. Przyjacielskiej na odcinku od ul. Śląskiej do ul. Bielskiej w Łodzi. 1.4. Zadanie 4 (ZWiK): Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Kowalszczyzna, na odcinku od ul. Poselskiej do ul. Śląskiej. 1.5. Zadanie 5 (ZWiK): Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Poselskiej, na odcinku od ul. Przyjacielskiej do ul. Sosnowieckiej. 1.6. Zadanie 6 (ZWiK): Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Przyjacielskiej, na odcinku od włączenia kolektora VII do ul. Śląskiej. 2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: BZZ.261.59.2025.AP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę. 2. Ofertę sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Kompletna oferta powinna zawierać: 1) Formularz oferty sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ (...). 2) Tabele elementów scalonych dla zadań 1, 2 i 3 sporządzone na podstawie wzorów stanowiących załączniki nr 1a – 1c do SWZ (...). 3) Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie (...). 4) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego do oddania swego zasobu na potrzeby Wykonawcy składającego ofertę (jeżeli dotyczy) – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ (...). 5) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie (...). 6) Stosowne pełnomocnictwo osób podpisujących ofertę (...). 7) W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (...). 8) Uprawdopodobnienie, że zastrzeżone przez Wykonawcę dokumenty stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa (...). 9) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – Oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy wg wzoru stanowiącego załącznik nr 10 do SWZ (...). 10) Dowód wniesienia wadium wniesionego w postaci gwarancji/poręczenia (...). 4. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia i podmiotowe środki dowodowe składa, na wezwanie Zamawiającego, Wykonawca którego oferta została najwyżej oceniona. 5. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda od Wykonawcy (w tym podmiotu udostępniającego swoje zasoby – jeśli dotyczy) następujących dokumentów (podmiotowych środków dowodowych): 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1) i 2) ustawy Pzp, b) art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego; 2) oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (...); 3) informacji z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, sporządzonej nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, w zakresie art. 108 ust. 2 ustawy Pzp (...); 4) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem (...); 5) zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem (...); 6. odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem (...); 7) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, sporządzone według wzoru stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ w zakresie podstaw wykluczenia (...). 6. W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca składa JEDZ, o którym mowa w Rozdziale 6 pkt 2 SWZ i podmiotowe środki dowodowe, o których mowa w Rozdziale 6 punkt 3.2.1., 3.2.3.-3.2.7. SWZ, potwierdzające brak podstaw do wykluczenia tego podmiotu (...). 7. Szczegółowe informacje zawarte są w Rozdziale 5 i 6 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen