2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest:„Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej” 2. Zakres zamówienia opisany został szczegółowo w załączniku nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia zawarto w projekcie umowy – stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 653491-2025
Interne Kennung: DZP.UR.261.312.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej” Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: „Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej”