94282-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme – Projektová příprava – rozšíření ZŠ Zbůch
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjektová příprava – rozšíření ZŠ Zbůch
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupních níže uvedených, zpracování energetického posudku a jeho souvisejících částí, výkon autorského dozoru a poskytnutí související inženýrské činnosti na akci „Projektová příprava – rozšíření ZŠ Zbůch“ týkající se třech stavebních etap projektu, které budou projekčně samostatně zajištěny.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel je oprávněn jednostranně zúžit předmět zakázky oproti rozsahu uvedeném ve výše uvedeném odstavci, a to na základě oznámení doručeného dodavateli. Zejména vyhotovení fáze 3 u etapy I. a II. a fáze 2 u etapy III. (zpracování projektové dokumentace ve stupni projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) včetně soupisu prací s výkazem výměr a oceněného rozpočtu) je zadavatel oprávněn pozastavit do doby než obdrží příslib k financování. Zajištění výkonu autorského dozoru je odvislé od samotné realizace stavebních prací.