2. Verfahren
Verfahren
Titel: STAVEBNÍ ÚPRAVY – HUMANIZACE DOMOVA NA HRÁDKU – PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE - OPAKOVANÁ VÝZVA
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zhotovení projektové dokumentace včetně povolení ke stavbě pro stavební akci s názvem „Stavební úpravy – humanizace Domova Na Hrádku“. Předmětem projekčních prací je budova č.p. 45, nacházející se v areálu Domova Na Hrádku, poskytovatele sociálních služeb, na pozemku parc. č. st. 64/1, k.ú. Červený Hrádek u Bečvár. Detailní informace o předmětu plnění Veřejné zakázky a jeho rozsahu obsahuje závazný text smlouvy na plnění Veřejné zakázky (příloha č. 2 Zadávací dokumentace) a navazující dokumenty, zejména technická specifikace předmětu plnění (Projektový záměr), jež je přílohou č. 5 Zadávací dokumentace. Jedná se o opakované zadávací řízení, kdy v předchozím zadávací řízení zadavatel rozhodl o jeho zrušení v souladu s § 127, odst. 1 zákona, neboť ve lhůtě pro podání nabídek zadavatel neobdržel žádnou nabídku.
Interne Kennung: STAVEBNÍ ÚPRAVY – HUMANIZACE DOMOVA NA HRÁDKU – PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE - OPAKOVANÁ VÝZVA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zhotovení projektové dokumentace včetně povolení ke stavbě pro stavební akci s názvem „Stavební úpravy – humanizace Domova Na Hrádku“. Předmětem projekčních prací je budova č.p. 45, nacházející se v areálu Domova Na Hrádku, poskytovatele sociálních služeb, na pozemku parc. č. st. 64/1, k.ú. Červený Hrádek u Bečvár. Detailní informace o předmětu plnění Veřejné zakázky a jeho rozsahu obsahuje závazný text smlouvy na plnění Veřejné zakázky (příloha č. 2 Zadávací dokumentace) a navazující dokumenty, zejména technická specifikace předmětu plnění (Projektový záměr), jež je přílohou č. 5 Zadávací dokumentace.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající v prodloužení doby plnění Dodavatele o dobu, po kterou trvá překážka, bránící Dodavateli v řádném plnění smlouvy. Tato překážka může spočívat zejména: a) na straně správních orgánů, kdy je plnění Dodavatele na jednání těchto orgánů závislé a je jimi podmíněno, přičemž Dodavatel jednající s náležitou péčí nemohl vzniku překážky na straně správních orgánů zabránit, b) na straně třetích osob, kdy je plnění Dodavatele na jednání těchto osob závislé a je jimi podmíněno, přičemž Dodavatel jednající s náležitou péčí nemohl vzniku překážky na straně třetích osob zabránit, c) ve vzniku mimořádných nepředvídatelných a neodvratitelných okolností, ohledně kterých nebylo možno rozumně očekávat, že by s nimi strany počítaly v době uzavření smlouvy, a kterými jsou zejména živelné pohromy, epidemie či závažné společenské události (vis maior), d) v prodloužení doby poptávkového řízení, jež má za důsledek nemožnost splnění předmětu plnění v původním termínu, e) v nepříznivých klimatických podmínkách (např. tuhá zima, přetrvávající mrazivé počasí, extrémní klimatické podmínky, nánosy sněhu) a jiných podmínkách, které objektivně zabraňují realizaci Díla v původních termínech nebo f) v okolnosti/okolnostech, které Zadavatel ani Dodavatel nemohli rozumně předpokládat a které nezávisí na jejich vůli (např. objev archeologického naleziště).