9432-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen und anderen Einrichtungen – Nákup náhradních dílů, materiálu, servisu, oprav a služeb za účelem zajištění funkčnosti leteckého záchranného vybavení a letecké výstroje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup náhradních dílů, materiálu, servisu, oprav a služeb za účelem zajištění funkčnosti leteckého záchranného vybavení a letecké výstroje
BeschreibungNákup náhradních dílů, materiálu, servisu, oprav a služeb za účelem zajištění funkčnosti leteckého záchranného vybavení a letecké výstroje
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50210000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen und anderen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelNákup náhradních dílů, materiálu, servisu, oprav a služeb za účelem zajištění funkčnosti leteckého záchranného vybavení a letecké výstroje část 11
BeschreibungNákup náhradních dílů, materiálu, servisu, oprav a služeb za účelem zajištění funkčnosti leteckého záchranného vybavení a letecké výstroje část 11 podle výzvy k poskytnutí plnění č. 24221000315 uzavřené ve IV. čtvrtletí roku 2024 na základě RD č. 201060358
Interne Kennung11