94422-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Myślenice w roku 2025 II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Myślenice w roku 2025 II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Myślenice w roku 2025 - II postępowanie dot. leśnictwa Bystrzak i Toporzysko. Szczegółowy opis zamówienia wraz z wszelkimi wymaganymi informacjami znajduje się w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Warunków Zamówienia zn. spr. SA.270.1.7.2024 (SWZ) dostępnych na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1040721
Vorherige Bekanntmachung: 791722-2024
Interne Kennung: SA.270.1.7.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w dniu 19.09.2024 r. opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zadaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczał terminu składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszego niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 10 Bystrzak
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Bystrzak w roku 2025.
Interne Kennung: 10 Bystrzak
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowania prawa opcji, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: 11 Toporzysko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Toporzysko w roku 2025.
Interne Kennung: 11 Toporzysko